top of page

Pippet'in Hikayesi ♡
Pippet'in hikayesi yavru bir kedi ve alerjisi olan yetişkin bir insanla başladı. O nedenle size yüksek teknolojimizden, mucizevi probiyotiklerimizden, vizyon ve misyonumuzdan, şirket ve markamızdan bahsetmek yerine hikayemizin başladığı yerden bahsedeceğiz.

Bir yetişkin kişi 2014 yılının yağmurlu ve soğuk bir gününde sırılsıklam olmuş, aç ve yaralı bir yavru kedi bulur. Kedi çok zor durumdadır, bulan kişi onu kesinlikle oradan alacaktır ancak evde ileri derecede alerjisi olan bir yetişkin daha vardır. 
Öncelikle yavru kediyi veterinere götürür, kedinin durumu iyi değildir.
Bir bacağı kurtarılamayacak duruma gelmiştir. Gerekli operasyon ve tedaviler yapılır, ancak yavruya bir türlü yuva bulunamaz.
Yetişkin kişi yavru kediyi eve götüremez, çünkü evde ileri derecede alerjik bir yetişkin vardır. Sokağa bırakamaz çünkü hem kış,
hem de artık yavru kedi 3 bacaklıdır. Dışarıda yaşayamaz.

İcatlar ihtiyaçlardan doğar :) 
Madem yavru elimizde kaldı o halde alerjiye çözüm bulalım derler ve araştırmalar, geliştirmeler derken işte karşınızda Pippet ♡
2015 yılından beri 3 bacaklı yavru ve alerjisi olan yetişkin hala aynı çatı altında birlikte yaşıyorlar.  Alerji yok çünkü Pippet var.

Hikaye bu kadar :) 

 

bottom of page