Alerjiye Son | Pippet
Evcil dostunuz için %100 doğal probiyotiktli, alerji önleyici, hijyen ve bakım ürünleri.

İşte Pippet mucizesi!

Size hayal gibi gelebilir ancak Pippet bunu başardı!


Pippet, probiyotik temizlik ve hijyen ürünleri ile dirençli mikro-organizmalar ile büyüyen sorunlara, kesin ve net çözüm bulduğunu kanıtlamıştır. Temizlik ve koku kontrolü açısından mükemmel performans sergileyerek, güvenli ve çevre dostu ürünler ile sürdürülebilir hijyeni hayvanlar ve insanların hizmetine sunmuştur!

Pippet probiyotik ürünleri etken madde olarak probiyotikler içerir. Probiyotikler, insan ve hayvanlar için sağlıklı bir ortam sağlayan iyi, yararlı bakterilerdir. Evcil hayvanın etrafında, üzerinde ve sindirim sisteminde zararlı olmayan, sağlıklı mikrofloranın bulunmasını sağlar, zararlı bakterileri kontrol altına alırlar.

Chrisal’in ürettiği probiyotik içerikli PİPPET temizlik ve bakım ürünleri hayvanlarınızın etrafında, üzerinde ve sindirim sisteminde sağlıklı bir mikroflora oluşturur, içeriden ve dışarıdan koruma sağlar. Böylece alerjiye, kötü kokulara, cilt ve tüy problemlerine, ağız ve diş rahatsızlıklarına, sindirim ve bağışıklık sistemi sorunlarına sebep olan mikro-organizmaları kontrol altına alarak çözüm sunar.

Chrisal hayvanlar, hayvan barınakları ve diğer uygulamalar için probiyotik ürünlerinin daha da geliştirilmesi konusunda kararlılığını sürdürmüş, probiyotik evcil hayvan hijyen ürünleri ile birkaç yılda piyasadaki boşluğu doldurmuştur.

Virüsler, bakteriler, mantarlar, mayalar ve yosun gibi mikroorganizma veya mikrop, aslında çıplak gözle görülmeyecek kadar küçüktürler ve yalnızca bir araya geldiklerinde görülebilirler.

Mikroorganizmalar doğada her yerde bulunur ve özellikle ciltte, sindirim sisteminde, toprakta, suda ve havada görülürler. Mikroorganizmaların büyük kısmı insan, hayvan ve çevre için iyi huyludur, faydalıdır ve hatta gereklidir. Kötü huylu olanları ise hastalık, alerji ve kokuya sebep olur.

Kötü huylu mikroorganizmaların oluşturduğu sorunlar genellikle bakterilerle ilgilidir. Yıllardır bakterilerden kurtulmak için, sorunları çözmek varsayımı ile bakteri öldüren ürünler (dezenfektanlar) kullanmaktadır.

Oysa son yıllarda, bilim literatürü yok edici ürünlerin sık kullanılmasının dayanıklı süper bakterilere sebep olduğunu ve bu süper bakterilerin artık neredeyse kontrol altına alınamadığını sıklıkla açıklamaktadır.

Yani gerçek hijyeni elde edebilmek için bakterileri öldürmek yerine sağlıklı bir mikroflora oluşturarak kontrol altına almak gerekir.