Köpek Koku Giderici Sprey | Pippet
Evcil dostunuz için %100 doğal probiyotiktli, alerji önleyici, hijyen ve bakım ürünleri.
Köpek Koku Giderici ve Tüy Bakım Spreyi

140.00 

Köpek Koku Giderici ve Tüy Bakım Spreyi

140.00 

Köpeğinizin cildinde zararlı mikroorganizmaların çoğalması çeşitli cilt problemlerine sebebiyet verebilir, hastalık riskini artırır. Pippet Köpek Koku Giderici ve Tüy Bakım Spreyi düzenli olarak kullanıldığında köpeğinizin cildini zararlı mikroorganizmalardan koruyarak sağlıklı bir yapıda kalmasını sağlar.
Kullanım, özellikler ve detaylı açıklama için sayfayı aşağı kaydırınız.

100 ₺ üzeri kargo bedava!
(Kargoya veriliş süresi 3 iş günüdür.)

Stok Kodu: 2423151311 Kategoriler: Etiketler: , , , , ,

Köpek Koku Giderici ve Tüy Bakım Spreyi, düzenli kullanıldığında içeriğindeki %100 doğal stabilize probiyotikler ile köpeğinizin cildinde/tüylerinde bulunan ve kötü koku oluşumuna sebep olan zararlı mikroorganizmaları kontrol altında tutarak çoğalmasını engeller, kokuyu ortadan kaldırır. Köpeğinizin üzerinde bir koruma kalkanı oluşturarak cildinin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

 • %100 doğal stabilize probiyotikler içerir.
 • Köpekler, yetişkinler ve çocuklar için kullanımı güvenlidir.
 • Nontoksiktir ve ilaç içermez.
 • %100 çevre dostudur ve doğada çözünür.

Önemli! Köpeğinizin hoş kokması için kullanmayı düşündüğünüz koku giderici ya da parfümlerin içeriğini mutlaka kontrol edin. Doğal olmayan ürünler köpeğinizin cilt florasını bozarak zaman içerisinde daha kötü kokmasına sebep olur ve cilt hastalıklarına davetiye çıkarır. Ayrıca unutulmamalıdır ki bize hoş gelen aromatik kokulardan köpekler hiç hoşlanmaz 🙂

Bu ürün, Pippet Köpek Şampuanı ile kullanıldığında maksimum fayda sağlar.

İnsan ve hayvanlar için sağlıklı bir ortam sağlayan yararlı bakterilerdir. Kullanıldıkları alanda sağlıklı mikro flora oluşmasını sağlar, zararlı bakterileri kontrol altına alırlar.

 • Kullanmadan önce mutlaka çalkalayın.
 • Ürünü dik olarak tutun ve köpeğiniz ile ürün arasında 1m mesafe bırakın.
 • 2 saniye süreyle sıkmanız yeterli olacaktır.
 • Hem köpeğinizi hem de köpeğinizin kullandığı alanları spreylemelisiniz. (yatak, koltuk, halı vb.)
 • Spreylediğiniz alanı ve köpeğinizi ıslatmayacak şekilde az miktarda kullanmaya dikkat edin, ardından silme işlemi yapmayın.
 • Bu karışım fiziksel ve çevresel bir tehlike arz etmez.
 • Spreyi ilk 4 gün günde 1 defa, sonrasında düzenli olarak 3 günde bir kullanın.

Önemli! Probiyotikler canlı mikroorganizmalardır. Kullanıldığı alanda 72 saat boyunca çalışmaya devam eder. Pippet sprey kullanıyorsanız aynı ortamda dezenfektan ve kimyasal içerikli temizleyiciler (çamaşır suyu, antibakteriyel sabun vb) kullanmayınız. Bu ürünler probiyotiklerin çalışmasını tamamen durdurmaktadır. Ayrıca bakteri öldüren temizleyiciler ortamdaki doğal florayı bozarak zararlı bakterilerin ve alerjenlerin hızlı bir şekilde çoğalmasına sebep olmaktadır.

Önemli! Kullanım tavsiyesine uyulduğu takdirde orta boy bir köpek için 60-70 gün boyunca kullanılabilir, köpekler sayısı ve boyutu ürünün kullanım ömrünü kısaltabilir/uzatabilir.

Ek bilgi

Ağırlık 1 kg
Boyutlar 20 x 20 x 20 cm
LT

1 LT, 2 LT