Teslimat Koşulları

Kargo ücretiniz ne kadar?

Pippet.net üzerinden verilen siparişlerde ??. TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

Ayrıca, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavadır.

Kargom ne zaman ulaşır?

Vermiş olduğunuz sipariş 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişlerinizi, ?Hesabım? bölümündeki ?Son Siparişler? başlığından kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte anasayfada ?Gönderi Takibi?? sekmesinde, siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından 09:00 ? 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan ?Hesabım? sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz ??Kargoya Teslim Edilmiştir? statüsünde değilse teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Kargoya verilen siparişiz için teslimat adresi değişimi yapılamamaktadır.

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan ?Hesabım? sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz ?Kargoya Teslim Edilmiştir? statüsünde değilse alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Kargoya verilen siparişiniz için alıcı değişikliği yapılamamaktadır.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde teslimat yapmamaktadır.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş, ne yapmam gerekiyor?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz pippet.net?e iade edilir.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soyisim yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

Pippet.net aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.