İptal ve İade

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, orijinal faturası ile birlikte, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte anlaşmalı kargo şirketimiz ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünler ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza ve/veya eft ile hesabınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır.

İade Adresi: Pippet Evcil Hayvan Ürünleri

İstanbul Park İş Merkezi Cumhuriyet Mah. Firuze Sok. Kat:2 No.58 Büyükçekmece ? İstanbul

İade etme süresi kaç gündür ?

Pippet.net üyelerinin ?Sebep Göstermeden Cayma Hakkı? 15 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için pippet 15 güne çıkartıyor.

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

Satın aldığınız ürünü ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması halinde iade edilebilirsiniz.

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade Adresi: ? Pippet Evcil Hayvan Ürünleri

İstanbul Park İş Merkezi Cumhuriyet Mah. Firuze Sok. Kat:2 No.58 Büyükçekmece ? İstanbul

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra pippet.net tarafından kredi kartınıza ve/veya eft ile hesabnıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve pippet.net?in bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Elime ulaşan ürünü başka bir ürünle değişim yapabilir miyim?

Satın aldığınız ürünü ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması halinde başka bir ürün ile değişim hakkınız mevcuttur.

Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak  ana sayfanızda yer alan ?Hesabım? sekmesinden siparişinizin durumu kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz ?Sipariş Hazırlanıyor ? ya da ?Kargoya Verildi? statüsünde değilse talebinizi iletişim butonuna tıklayarak  sipariş numaranızla birlikte gönderebilir veya destek@pippet.net adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz. Tüm bu belirttiklerimiz dışında aksi bir durum yaşamanız durumunda yine aynı iletişim yollarını kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.