Hijyen Ürünleri Kuşlar ve Kemirgen Kuş & Kemirgen Hijyen Sabitleyici

Kuş & Kemirgen Hijyen Sabitleyici

Evinde hayvan besleyen herkes sıklıkla ya da zaman zaman koku problemi yaşar. Devrim niteliğindeki Pippet Koku Giderici Sprey, düzenli kullanıldığında, mikroorganizmaların çoğalmasını engeller ve sebep olduğu kokuyu ortadan kaldırır.
Stok Kodu : Kategori :Kuşlar ve Kemirgen Ürünleri
140,00 TL Kdv Dahil
Adet


Evinde hayvan besleyen herkes sıklıkla ya da zaman zaman koku problemi yaşar. Devrim niteliğindeki Pippet Koku Giderici Sprey, düzenli kullanıldığında, mikroorganizmaların çoğalmasını engeller ve sebep olduğu kokuyu ortadan kaldırır.

Minik dostlarımızın cildinde, tüylerinde ve kafeslerinde kokuya sebep olan bazı zararlı mikroorganizmalar bulunur. Bu mikroorganizmalar uygun ortamı bulduğunda çoğalarak kokuya ve hastalık riskinin artmasına sebep olur.

Pippet Koku Giderici Sprey düzenli kullanıldığında sürdürülebilir hijyen sağlar. Kafesleri düzenli olarak temizleseniz dahi minimal boyutta idrar ve dışkı kalıntıları olacaktır. Bu kalıntılar kafeste kokuya ve zararlı bakterilerin üremesine sebep olur, zararlı bakteriler kafeste bulunan minik dostumuzun cildine ve tüylerine ulaşarak koku oluşumuna ve hastalık riskinin artmasına sebep olur. Pippet koku giderici sprey ile kısa bir spreyleme yaptığınızda zararlı bakterilerin yerini probiyotiklere bırakarak kokuyu yok edebilir, hastalık riskini minimuma indirebilirsiniz.

%100 doğal stabilize probiyotikler içerir.
Hayvanlar, yetişkinler ve çocuklar için kullanımı güvenlidir.
Nontoksiktir ve ilaç içermez.
%100 çevre dostudur ve doğada çözünür.

İnsan ve hayvanlar için sağlıklı bir ortam sağlayan yararlı bakterilerdir. Kullanıldıkları alanda sağlıklı mikro flora oluşmasını sağlar, zararlı bakterileri kontrol altına alırlar.

  • Kullanmadan önce mutlaka çalkalayın.
  • Ürünü dik olarak tutun ve kafesinde bulunan kuş-kemirgen  ile ürün arasında 1m mesafe bırakın.
  • 1-2 saniye süreyle sıkmanız yeterli olacaktır.
  • Spreylediğiniz alanı ve evcil dostunuzu ıslatmayacak şekilde az miktarda kullanmaya dikkat edin, ardından silme işlemi yapmayın.
  • Bu karışım fiziksel ve çevresel bir tehlike arz etmez.
  • Spreyi ilk 4 günlük, sonrasında düzenli olarak 3 günde bir kullanın.
  • Önemli! Probiyotikler canlı mikroorganizmalardır. Kullanıldığı alanda 72 saat boyunca çalışmaya devam eder. Pippet sprey kullanıyorsanız kafesi dezenfektan ve kimyasal içerikli temizleyiciler (çamaşır suyu, antibakteriyel sabun vb) kullanmayınız. Bu ürünler probiyotiklerin çalışmasını tamamen durdurmaktadır. Ayrıca bakteri öldüren temizleyiciler ortamdaki doğal florayı bozarak zararlı bakterilerin ve alerjenlerin hızlı bir şekilde çoğalmasına sebep olmaktadır.
  • Önemli! Bu ürün doğru kullanıldığında ortaboy bir kafes için ortalama 120 gün süresince kullanılabilir. Kafes sayısı ürünün kullanım miktarını uzatabilir/kısaltabilir.